Turnajové informace

Kompletní výsledky a statistiky v jednom souboru ke stažení: LeteckaPosta.cz/648154042

Fotografie z turnaje:  picasaweb.google.com/114013218471069999838/LabskyPohar2013

Pořadatel:                     SŠB Pardubice

Termín turnaje:            6. – 8.9.2013

Kategorie:                    Nejmladší mini (1.1.2003 a mladší)

Dívčí, chlapecké i mix družstva

Stravování:                   Restaurace Dašický Dvůr

Ubytování:

Harmony Club Hotel, Bělehradská 458, PSČ 530 09, Pardubice - Polabiny

Místo konání:

Hala a tělocvična ZŠ Studánka, Luční ul., Pardubice. Spojení z nádraží ČD a ČSAD autobusem MHD č.8, trolejbusem č.13, do zastávky „Na Drážce“.

Hala Sportovního gymnázia Pardubice, Dašická ul, Pardubice. Spojení z nádraží ČD a ČSAD autobusem MHD č.12 do zastávky „U Kostelíčka“ , trolejbusem č.13 a 2, do zastávky „U Kostelíčka“.

Hala Dašická (Gymnázim Pardubice), Dašická ul, Pardubice. Spojení z nádraží ČD a ČSAD autobusem MHD č.12 do zastávky „U Kostelíčka“ , trolejbusem č.13 a 2, do zastávky „U Kostelíčka“.

Hrací systém – nejmladší minižactvo:

Hraje se podle platných pravidel minibasketbalu. Hrací doba 4x8 min. čistého času. Přestávka mezi 1., 2. a 3.,4 čtvrtinou jsou 2 min., v poločasu mezi 2.,3. čtvrtinou je 5 min. Při nerozhodném stavu na konci 4. čtvrtiny, dochází k prodloužení. Doba každého prodloužení jsou 2 minuty. Jednotlivá prodloužení jsou součástí 4. čtvrtiny, takže tresty za osobní chyby se stále přičítají. V každém prodloužení má každé družstvo nárok na jeden oddechový čas. Střídání se uplatňuje tak, že každý (á) hráč (ka) může nastoupit pouze ve dvou čtvrtinách utkání.

Hraje se s míči vel. č.5. Hrací míče zapůjčí pořadatel. Na rozcvičení si každé družstvo zajistí (přiveze) vlastní míče.

Počet družstev 16. Družstva jsou rozdělena do 4 skupin – skupiny A, B, C, D. V základních skupinách odehraje každý s každým.